Dzień otwarty SMS Warszawa

Strona główna » Dzień otwarty SMS Warszawa

Zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na dzień otwarty w naszej szkole, który odbędzie się 23 marca roku o godzinie 10:00 ul. S.B. Lindego 20.

Szanowni Rodzice i Trenerzy.
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Warszawie ogłasza nabór do klas pierwszych o profilu judo. W szkole prowadzony jest program szkolenia sportowego współfinansowany przez PZ Judo.

Zapewniamy:

  • całoroczne szkolenie na obiektach AWF-Warszawa- hala judo, siłownia, stadion lekkoatletyczny.
  • treningi prowadzone przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską.
  • wsparcie poprzez dofinansowanie najlepszych zawodników sumiennie realizujących program SMS: obozy, sprzęt sportowy, posiłki w szkole.
  • pomoc i wsparcie w nauce przez nauczycieli dla zawodników wyjeżdżających często na zgrupowania i zawody sportowe.
  • możliwość zakwaterowania w internacie szkoły.
  • wysoki poziom nauczania, kilku zawodników trenujących judo w ubiegłych latach wygrywało olimpiady przedmiotowe dzięki czemu byli zwolnieni z matur z wybranych przedmiotów.

Co najważniejsze. Zawodnicy nie zmieniają przynależności klubowej. Treningi są uzupełnieniem szkolenia klubowego z dużym naciskiem na przygotowanie motoryczne. Plan lekcji ułożony jest pod kątem treningów. W związku z wysokim poziomem sportowym, szkoła przeznaczona jest dla zawodników trenujących wyczynowo w klubach. Najlepsi obecnie zawodnicy: Jan Kurowski, Daniel Chamerski, Norbert Dąbrowski, Natalia Szatkowska, Szymon Brzuszczyński, Mateusz Komińczuk, Konrad Zdanowski, Borys Błachnio, Kyryliuk Tetiana, Ksawery Mosing, Kajetan Ossoliński, Oliwia Strąk, Julia Majewska, Amelia Guzewicz, Albert Pak.
szczegóły na temat szkoły i rekrutacji na stronie https://kusy.edupage.org/

Zapraszamy
trenerzy SMS Warszawa
Jacek Biernat Przemysław Źródło