Dzień otwarty SMS Warszawa

Strona główna » Dzień otwarty SMS Warszawa

Zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na dzień otwarty w naszej szkole, który odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00

LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Warszawie ogłasza nabór do klas pierwszych o profilu judo. W szkole prowadzony jest program szkolenia sportowego współfinansowany przez PZ Judo.

Zapewniamy:

  • całoroczne szkolenie na obiektach AWF-Warszawa- hala judo, siłownia, stadion lekkoatletyczny.
  • treningi prowadzone przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską.
  • wsparcie poprzez dofinansowanie najlepszych zawodników sumiennie realizujących program SMS: obozy, sprzęt sportowy, posiłki w szkole.
  • pomoc i wsparcie w nauce przez nauczycieli dla zawodników wyjeżdżających często na zgrupowania i zawody sportowe.
  • możliwość zakwaterowania w internacie szkoły.
  • wysoki poziom nauczania, kilku zawodników trenujących judo w ubiegłym roku szkolnym wygrywało olimpiady przedmiotowe dzięki czemu byli zwolnieni z matur z wybranych przedmiotów.

Co najważniejsze. Zawodnicy nie zmieniają przynależności klubowej. Treningi są uzupełnieniem szkolenia klubowego z dużym naciskiem na przygotowanie motoryczne.

Plan lekcji ułożony jest pod kątem treningów. W związku z wysokim poziomem sportowym, szkoła przeznaczona jest dla zawodników trenujących wyczynowo w klubach.

W roku szkolnym 2022/2023 ośmiu zawodników było członkami Kadr Narodowych.

Najlepsi zawodnicy: Stanisław Piechota i Nikodem Gajcy( aktualni Mistrzowie Polski Juniorów),  Jan Kurowski, Daniel Chamerski,  Natalia Szatkowska, Szymon Brzuszczyński, Danilo Kravchenko, Karol Lenartowski, Mateusz Komińczuk, Konrad i Eryk Zdanowscy, Borys Błachnio, Kyryluk Tetiana.

Termin składania dokumentów do 30 maja.

Szczegóły na temat szkoły i rekrutacji na stronie kusy.edu.pl

Zapraszamy
trenerzy SMS Warszawa
Jacek Biernat,  Przemysław Źródło

Załącznik