Ranking za rok 2015

 

Senior kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Młodzież U-23 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Junior U-21 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Junior młodszy U-18 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Młodzik U-15 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Puchar Gm. Lesznowola Mł. WOM - Mł. PP. Mł. -Suchy Las PP - V MM MŁ. - Łódż Żoliborz Cup U15 MMMŁ. MP Mł. - Bochnia OPP Jun. Mł. - Luboń OPP Jun. Mł - Bytom IX Międzyn. Turniej Młodzików - Sochaczew
1 Pawłowska Agata 2001 UKJ Ryś 104 0 10 20 12 0 14 35 13 0 0
2 Polkowska Aleksandra 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 71 9 7 8 0 9 14 6 0 9 9
3 Ołdak Alicja 2002 UKJ Ryś 60 0 10 20 0 0 14 3 13 0 0
4 Zaborowska Julia 2001 UKJ AON Warszawa 51 9 10 3 8 0 0 21 0 0 0
5 Zdrojewska Katarzyna 2002 UKS Eliot Płock 45 6 10 0 0 9 0 14 0 0 6
6 Adamczyk Dominika 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 42 9 10 2 2 0 10 3 0 0 6
7 Skipiała Michalina 2001 UKJ Lemur 32 9 5 0 8 0 10 0 0 0 0
8 Kaliniecka Marta 2001 UKJ Yuko Józefów 27 9 5 0 0 9 4 0 0 0 0
9 Kowalska Emilia 2002 Judo Kowala 24 6 7 0 0 0 2 0 0 0 9
10 Tułodziecka Ola 2001 UKS Sensei Płock 23 9 0 0 8 0 0 6 0 0 0
10 Grabowska Weronika 2002 UKS PCSW 23 0 0 0 0 9 14 0 0 0 0
10 Banaszek Zuzanna 2003 UKS JFC 23 0 0 3 20 0 0 0 0 0 0
13 Zalewska Wiktoria 2002 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 22 0 0 0 0 6 10 0 0 0 6
14 Dębska Weronika 2003 UKS JFC 19 0 0 3 8 0 0 0 0 0 0
15 Nogaj Weronika 2002 Judo Kowala 17 6 7 0 0 0 0 0 0 0 4
16 Misiak Pola 2001 UKJ Yuko Józefów 15 4 5 0 0 6 0 0 0 0 0
16 Łukaszewicz Anna 2002 Halinów Team 15 6 0 0 0 0 0 0 0 0 9
18 Drab Patrycja 2002 Judo Kowala 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0
18 Piórkowska Oliwia 2002 UKS Sensei Płock 14 6 0 0 8 0 0 0 0 0 0
20 Kłusek Julia 2001 Halinów Team 13 0 10 0 0 0 0 3 0 0 0
21 Chobot Klaudia 2002 Judo Kowala 11 0 0 0 3 0 8 0 0 0 0
22 Kobus Natalia 2002 UKS PCSW 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
22 Kordowska Julia 2001 UKJ Ryś 10 0 7 0 0 0 0 3 0 0 0
24 Malinowska Zuzanna 2002 BKS Yawara 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
24 Jezierska Adela 2001 Gwardia Warszawa 9 0 7 0 0 0 2 0 0 0 0
24 Gołębiewska Julia 2001 UKJ AON Warszawa 9 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0
27 Waśkiewicz Oliwia 2003 UKS Eliot Płock 8 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
27 Szymczyk Dominika 2001 KS Hajime 8 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
29 Czerwińska Karmelia 2002 UKJ225 6 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
29 Dąbrowska Magdalena 2002 UKS Meiyo 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Gawrońska Dominika 2002 UKJ Lemur 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Rutka Maja 2002 KS Start Radom 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0

Dzieci kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Puchar Gm. Lesznowola Dz. Mistrz. Warszawy Dzieci PP. Mł. -Suchy Las PP - V MM MŁ. - Łódż Żoliborz Cup U13 Memoriał G. Malika IX Międzyn. Turniej Dzieci - Sochaczew Turniej Gwiazdkowy
1 Banaszek Zuzanna 2003 UKS JFC 68 9 9 3 20 0 9 9 9
2 Wozniak Zuzanna 2003 UKJ Yuko Józefów 51 9 9 0 0 6 9 9 9
3 Waśkiewicz Oliwia 2003 UKS Eliot Płock 38 0 9 8 0 9 6 6 0
4 Ptak Wiktoria 2004 UKJ Champion 32 6 4 0 0 9 0 4 9
5 Godlewska Alicja 2003 UKS Kata Pruszków 30 6 9 0 0 9 6 0 0
6 Pontek Agata 2003 AZS UW Warszawa 27 9 0 0 0 9 0 9 0
6 Dołegowska Dominika 2004 UKS PCSW 27 6 9 0 0 6 6 0 0
8 Walasiewicz Olimpia 2003 LTS Legionowo 25 4 4 0 0 4 4 3 6
9 Glen Barbara 2004 Bushido 24 0 6 0 0 0 9 9 0
9 Kopczyńska Sylwia 2003 UKS Eliot Płock 24 4 6 0 0 6 4 4 0
11 Bogdaniuk Gabriela 2003 Halinów Team 23 0 6 0 0 2 9 6 0
12 Łukaszewicz Natalia 2004 Halinów Team 22 0 4 0 0 0 9 9 0
12 Wojszcz Maja 2003 Ronin Team 22 9 9 0 0 4 0 0 0
12 Wilk Alicja 2003 Ronin Team 22 9 4 0 0 0 9 0 0
15 Makowka Julia 2004 UKS PCSW 21 6 6 0 0 9 0 0 0
15 Załuska Agnieszka 2004 UKS Sadyba W-wa 21 9 6 0 0 6 0 0 0
17 Dębska Weronika 2003 UKS JFC 19 0 0 3 8 0 0 0 0
18 Gessel Klara 2004 LTS Legionowo 17 4 4 0 0 9 0 0 0
19 Lisiak Zuzanna 2004 UKS PCSW 15 0 9 0 0 0 6 0 0
19 Woznicka Nina 2003 Halinów Team 15 0 6 0 0 9 0 0 0
21 Zawartko Jagoda 2004 UKJ Lemur 14 2 2 0 0 6 4 0 0
21 Czwakiel Aleksandra 2003 UKJ Lemur 14 2 6 0 0 0 6 0 0
21 Wileńska Maja 2004 UKJ Yuko Józefów 14 0 4 0 0 6 4 0 0
24 Tarkowska Antonina 2004 UKS PCSW 12 6 2 0 0 4 0 0 0
25 Kroczyńska Katarzyna 2003 BKS Yawara 10 2 4 0 0 4 0 0 0
26 Gołdyn Inga 2004 Safari 9 0 9 0 0 0 0 0 0
26 Jóźwiak Julia 2004 Ronin Team 9 9 0 0 0 0 0 0 0
28 Michalska Natalia 2004 Orkan Sochaczew 8 0 2 0 0 0 0 6 0
28 Lamparska Julia 2004 UKS JFC 8 0 4 0 0 0 4 0 0
30 Gąbała Łucja 2004 UKS Meiyo 7 0 0 0 0 3 4 0 0
31 Przypaśniak Dagna 2004 KJ BOA 6 0 6 0 0 0 0 0 0
32 Hossain Sara 2003 Ikizama Piaseczno 4 4 0 0 0 0 0 0 0
32 Kuczaba vel Kuciabińska Oliwia 2003 Ronin Team 4 4 0 0 0 0 0 0 0
32 Kułakowska Nel 2003 UKJ Yuko Józefów 4 0 2 0 0 2 0 0 0
32 Jankowska Julia 2004 Okami KS 4 0 4 0 0 0 0 0 0
32 Walendzik Julia 2004 UKJ Lemur 4 0 0 0 0 0 4 0 0
32 Jakubasek Paulina 2004 AZS-AWF Warszawa 4 0 0 0 0 4 0 0 0
32 Gołębiewska Dorota 2004 UKJ AON Warszawa 4 0 4 0 0 0 0 0 0
39 Kędzierawska Oliwia 2003 UKJ225 3 0 3 0 0 0 0 0 0
39 Śmidowicz Maja 2004 UKJ Białołęka 3 0 3 0 0 0 0 0 0
39 Szmulska Magda 2003 AZS UW Warszawa 3 0 0 0 0 3 0 0 0
42 Łabaziewicz Ola 2004 Okami KS 2 0 0 0 0 2 0 0 0
42 Przęzdziecka Marta 2004 Safari 2 0 2 0 0 0 0 0 0
42 Godlewska Dominika 2004 UKS Safari 2 2 0 0 0 0 0 0 0
42 Umińska Alicja 2004 Ronin Team 2 0 2 0 0 0 0 0 0
42 Kuśmierz Halszka 2004 AZS UW Warszawa 2 0 2 0 0 0 0 0 0
47 Jurkiewicz Aleksandra 2004 Orkan Sochaczew 1 0 1 0 0 0 0 0 0

Senior mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Młodzież U-23 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Junior U-21 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Junior młodszy U-18 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA

Młodzik U-15 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Puchar Gm. Lesznowola Mł. WOM - Mł. PP. Mł. -Suchy Las PP Jun. Mł. -Suchy Las. PP - V MM MŁ. - Łódż Żoliborz Cup U15 MMMŁ. MP Mł. - Bochnia OPP Jun. Mł. - Luboń OPP Jun. Mł - Bytom IX Międzyn. Turniej Młodzików - Sochaczew
1 Kowalczyk Michał 2002 UKJ Ryś 93 4 10 8 0 0 9 14 35 13 0 0
2 Rombel Maciej 2001 UKJ AON Warszawa 83 6 0 0 0 20 0 0 35 0 22 0
3 Szymański Szymon 2002 UKJ Yuko Józefów 82 9 7 20 0 0 9 14 14 0 0 9
4 Kowalski Marcin 2002 UKJ Lemur 73 9 10 20 2 8 0 10 14 0 0 0
5 Olay-Fernandez Adam 2002 UKS PCSW 68 4 10 12 0 8 6 14 14 0 0 0
6 Kretowicz Jakub 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 56 9 7 8 0 12 0 14 6 0 0 0
7 Pszonka Patryk 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 53 9 10 0 0 0 3 8 14 0 0 9
8 Miernik Bartosz 2001 UKJ Ryś 51 0 10 20 0 8 0 10 3 0 0 0
9 Pasieczyński Hubert 2002 UKJ Lemur 48 2 5 0 0 12 0 8 21 0 0 0
10 Gozdek Jan 2002 UKS Targówek 46 9 10 2 0 2 9 14 0 0 0 0
11 Grudziński Sebastian 2001 UKS Targówek 45 0 5 3 0 12 9 2 14 0 0 0
12 Prokopczuk Kuba 2002 UKJ Yuko Józefów 44 9 5 0 0 2 9 10 0 0 0 9
13 Skipiała Gabriel 2002 UKJ Lemur 36 0 5 0 0 0 0 10 21 0 0 0
14 Borzęcki Bartek 2002 UKJ Ryś 34 0 5 12 0 0 0 14 0 3 0 0
15 Pełka Adrian 2001 Gwardia Warszawa 33 0 10 0 0 0 9 14 0 0 0 0
16 Tokarczyk Miłosz 2001 Ronin Team 31 6 5 0 0 0 6 10 0 0 0 4
17 Chełmiński Piotr 2001 Judo Kowala 29 0 0 3 0 0 0 14 3 0 0 9
18 Żbikowski Hubert 2001 UKS Meiyo 27 9 10 0 0 0 6 2 0 0 0 0
19 Rola Kacper 2002 KS Start Radom 25 4 7 0 0 0 2 8 0 0 0 4
19 Gwiazda Jakub 2001 AZS UW Warszawa 25 0 7 0 0 0 9 0 0 0 0 9
19 Błeszyński Igor 2002 Judo Kowala 25 6 7 0 0 0 0 8 0 0 0 4
22 Duk Maciej 2001 KS Start Radom 23 9 10 0 0 0 0 4 0 0 0 0
23 Matejek Kacper 2001 UKS Meiyo 21 9 0 0 0 0 4 8 0 0 0 0
23 Płochocki Oskar 2001 UKJ AON Warszawa 21 0 10 3 0 8 0 0 0 0 0 0
23 Dyga Piotr 2002 UKJ Ryś 21 2 5 2 0 0 0 8 0 0 0 4
23 Strzelczyk Mikołaj 2002 UKJ Ryś 21 0 7 0 0 0 9 2 3 0 0 0
27 Osowski Mateusz 2002 KS Start Radom 20 0 0 0 0 0 6 8 0 0 0 6
28 Lema Adrian 2001 UKJ AON Warszawa 19 6 1 0 0 0 6 0 6 0 0 0
28 Zawidzki Krystian 2001 AZS UW Warszawa 19 0 0 0 0 0 9 10 0 0 0 0
30 Zieliński Kuba 2002 UKS Eliot Płock 18 6 0 8 0 0 4 0 0 0 0 0
31 Matczak Maciej 2002 KJ BOA 17 0 7 0 0 0 0 10 0 0 0 0
31 Kobierski Jakub 2001 UKS JFC 17 4 5 0 0 0 0 2 0 0 0 6
33 Wójciak Miłosz 2002 UKS Sadyba W-wa 15 4 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
33 Witkowski Jakub 2002 UKJ Ryś 15 0 7 0 0 0 0 8 0 0 0 0
35 Organiściak Michał 2002 UKJ Ryś 14 0 5 0 0 0 6 0 3 0 0 0
35 Mierzejewski Jan 2001 UKS Targówek 14 0 0 0 0 0 6 8 0 0 0 0
35 Bednarek Leon 2001 Gwardia Warszawa 14 1 1 0 0 0 4 8 0 0 0 0
35 Kos Kamil 2002 Gwardia Warszawa 14 4 5 0 0 0 3 2 0 0 0 0
39 Lewandowski Gabriel 2001 UKJ Yuko Józefów 13 1 2 0 0 0 4 0 0 0 0 6
39 Kosnowicz Patryk 2002 UKJ AON Warszawa 13 4 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
41 Kroczyński Krzysztof 2001 BKS Yawara 12 6 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0
42 Leśniewski Alessio 2002 Judo Kowala 11 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9
42 Rybarczyk Michał 2002 UKJ Lemur 11 6 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Matczak Michał 2002 KJ BOA 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Wróbel Adrian 2001 KS Start Radom 10 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
44 Lewandowski Kacper 2002 UKJ Yuko Józefów 10 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 6
47 Piórkowski Michał 2001 Judo Kano Płock 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
47 Jankowski Aleksander 2001 KS Start Radom 9 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 6
49 Maciak Adam 2002 Czerwone Smoki 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
49 Janczewski Maciej 2002 UKS Targówek 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
51 Legutowski Bartek 2002 UKJ AON Warszawa 7 0 2 0 0 0 4 1 0 0 0 0
51 Nasiłowski Krzysztof 2001 AZS UW Warszawa 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Kazmierczak Wojciech 2002 BKS Yawara 7 0 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0
54 Tarkowski Wojciech 2002 Szogun Piaseczno 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
54 Tarkowski Wojciech 2002 Szogun Piaseczno 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Grabowski Kamil 2002 AZS UW Warszawa 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
54 Młodzianowski Michał 2002 UKJ Białołęka 6 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0
58 Gura Piotr 2001 Ronin Team 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Zabinski Maciej 2002 UKJ Ryś 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Zawadzki Jacek 2001 AZS-AWF Warszawa 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Bak Mikołaj 2001 UKS JFC 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Reduch Kacper 2002 Eljiot Płock 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
61 Górka Jakub 2002 Siódemka Sochaczew 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3
61 Wozniak Dawid 2002 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Jakubasek Bartosz 2002 AZS-AWF Warszawa 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
61 Szlachtin Mikołaj 2001 Gwardia Warszawa 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Wozniak Dawid 2002 Judo Kowala 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
61 Szydłowski Rafał 2002 AZS-AWF Warszawa 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
69 Zdrojewski Jakub 2002 UKJ AON Warszawa 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
69 Karczyk Filip 2002 UKS PCSW 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Kosnowicz Filip 2002 UKJ AON Warszawa 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
72 Walczak Cezary 2002 BKS Yawara 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Skowera Jakub 2002 UKS Targówek 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
72 Morawski Bogusław 2001 UKS Sakura Judo Płock 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Błachnio Jacek 2001 Gwardia Warszawa 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Korczyński Krzysztof 2002 BKS Yawara 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
72 Viougeas Kayetan 2001 UKJ225 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Dąbrowski Oskar 2002 UKJ Ryś 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Wiktorzak Michał 2001 UKS Iwiczna 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Eidukus Aleksander 2002 AZS UW Warszawa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
81 Postek Krystian 2002 UKS JFC 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Rutka Remigiusz 2001 KS Start Radom 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Kielak Jan 2002 Czerwone Smoki 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Wawer Damian 2002 UKS Targówek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Tempczyk Krystian 2002 Siódemka Sochaczew 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Herman Szymon 2002 UKJ Ryś 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0

Dzieci mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Puchar Gm. Lesznowola Dz. Mistrz. Warszawy Dzieci Żoliborz Cup U13 Memoriał G. Malika IX Międzyn. Turniej Dzieci - Sochaczew Turniej Gwiazdkowy
1 Kisiel Jakub 2003 Judo Panda 39 6 9 9 6 9 0
1 Klimczak Michał 2003 UKJ Ryś 39 9 6 0 6 9 9
3 Onuszkiewicz Hubert 2004 Judo Panda 37 4 9 9 6 9 0
3 Majonek Tadeusz 2003 UKJ AON Warszawa 37 4 9 9 6 0 9
5 Zawidzki Jan 2003 UKJ Ryś 33 0 9 9 6 0 9
5 Zawistowski Franek 2003 UKJ Yuko Józefów 33 4 4 4 9 6 6
7 Wątkowski Kacper 2004 Orkan Sochaczew 31 6 0 6 4 9 6
7 Majewski Adam 2003 UKJ AON Warszawa 31 9 4 9 9 0 0
9 Pawlica Aleksy 2003 UKJ Ryś 28 6 9 4 0 0 9
10 Nojek Antoni 2004 UKJ Champion 27 0 0 9 0 9 9
11 Kuban Jakub 2003 Halinów Team 25 0 6 6 4 9 0
12 Jesiołowski Jan 2004 Orkan Sochaczew 23 0 2 6 2 4 9
13 Lepianka Bartek 2004 UKJ Lemur 22 9 4 0 9 0 0
13 Teresiński Grzegorz 2003 Okami KS 22 0 4 9 9 0 0
13 Jakubowski Paweł 2004 UKJ Champion 22 4 1 9 0 4 4
16 Jesiotr Michał 2003 UKJ Yuko Józefów 21 4 6 0 9 0 2
17 Witusik Szymon 2003 UKJ Białołęka 20 9 2 0 9 0 0
17 Wardziak Bartłomiej 2003 UKJ AON Warszawa 20 2 4 4 4 0 6
19 Bogdaniuk Jakub 2003 Halinów Team 18 9 9 0 0 0 0
19 Podel Maksymilian 2004 UKS Eliot Płock 18 0 0 0 9 9 0
19 Pawłowski Patryk 2003 UKJ Yuko Józefów 18 1 6 0 2 0 9
19 Morman Bartek 2003 UKS Safari 18 9 9 0 0 0 0
23 Małolepszy Jakub 2003 UKJ AON Warszawa 17 9 4 4 0 0 0
24 Kaliniecki Michał 2003 UKJ Yuko Józefów 16 6 0 6 4 0 0
24 Karczewski Jakub 2004 UKJ Champion 16 4 0 6 0 6 0
24 Hryminak Tytus 2004 UKJ Yuko Józefów 16 2 0 4 6 4 0
27 Mamot Rafał 2003 UKJ Lemur 15 9 6 0 0 0 0
27 Małolepszy Adam 2004 UKJ AON Warszawa 15 0 4 2 9 0 0
29 Jankowski Wiktor 2004 KS Start Radom 13 0 0 3 0 6 0
29 Martynowski Hubert 2004 UKS Kata Pruszków 13 1 2 4 6 0 0
29 Rybicki Mateusz 2004 UKJ AON Warszawa 13 4 0 9 0 0 0
32 Jaskóła Tomasz 2004 UKJ AON Warszawa 12 6 1 1 0 0 4
32 Monder Grzegorz 2004 UKS Meiyo 12 6 0 0 6 0 0
32 Poślada Mikolaj 2004 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 12 1 9 2 0 0 0
32 Cisiak Igor 2004 UKJ Lemur 12 2 4 2 4 0 0
32 Bardian Hubert 2004 UKJ Lemur 12 0 6 0 6 0 0
32 Proszewski Krzysztof 2004 UKJ Champion 12 0 2 2 0 4 4
32 Adamczyk Krystian 2003 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 12 0 6 0 0 6 0
32 Sikora Maksymilian 2003 UKS Targówek 12 6 0 0 6 0 0
40 Rozpedek Maksymilian 2004 UKJ Ryś 11 2 9 0 0 0 0
40 Krasowski Michał 2004 UKJ 82 11 4 1 0 0 0 6
42 Wiśniewski Wiktor 2004 UKJ Lemur 10 9 0 1 0 0 0
42 Szymborski Jan 2004 UKJ Ryś 10 2 4 0 0 0 4
44 Gostomski Krystian 2003 UKS Sensei Płock 9 9 0 0 0 0 0
44 Golędzinowski Jakub 2003 UKJ Lemur 9 0 0 0 9 0 0
44 Zakroczymski Jan 2004 UKJ Champion 9 2 0 1 0 0 6
44 Yazykow Wołdomir 2003 UKJ AON Warszawa 9 0 9 0 0 0 0
44 Kisieliński Jakub 2004 UKJ Ryś 9 0 0 0 0 0 9
44 Lis Bartek 2004 UKJ Lemur 9 0 0 0 9 0 0
44 Zaczek Filip 2003 UKJ Ryś 9 0 9 0 0 0 0
51 Popal Adrian 2003 Judo Panda 8 4 0 4 0 0 0
51 Ambrozy Bartosz 2003 Orkan Sochaczew 8 0 2 0 0 6 0
51 Świdwa Marcin 2004 UKJ Lemur 8 0 4 0 4 0 0
51 Pec Jakub 2004 UKJ Yuko Józefów 8 0 0 0 4 0 4
51 Rogalski Oskar 2003 UKS Musu Warszawa 8 2 0 6 0 0 0
51 Demczuk Eryk 2004 UKJ225 8 0 4 4 0 0 0
51 Dorobek Kacper 2004 UKS Olimp 8 0 0 2 0 0 0
58 Czak-Żukowski Robert 2003 Judo Legia Warszawa 7 0 3 4 0 0 0
58 Borsuk Jan 2003 UKJ 82 7 0 1 4 0 0 2
58 Drąg Stanisław 2004 UKJ Ryś 7 0 0 4 0 0 3
61 Kazukiewicz Adam 2004 Judo Legia Warszawa 6 0 6 0 0 0 0
61 Jabłoński Oskar 2003 UKS Sadyba W-wa 6 0 0 6 0 0 0
61 Kuźmiński Dawid 2003 LTS Legionowo 6 6 0 0 0 0 0
61 Ambroch Tomasz 2004 UKJ Ryś 6 0 6 0 0 0 0
61 Lipiński Kajetan 2003 UKJ Kobra 6 0 1 1 0 4 0
61 Mamczarek Leon 2004 UKJ Champion 6 2 0 0 0 4 0
61 Kamyk Jan 2004 UKS JFC 6 0 6 0 0 0 0
61 Grzeszczak Oliwier 2004 Orkan Sochaczew 6 0 0 0 0 6 0
61 Czajewski Jacek 2004 UKS Musu Warszawa 6 0 2 4 0 0 0
61 Leśniewski Brajan 2004 Judo Kowala 6 6 0 0 0 0 0
61 Knap Tomasz 2004 UKJ Ryś 6 0 0 0 0 6 0
61 Żabiński Maksym 2004 UKJ Ryś 6 0 4 0 0 2 0
61 Kropiewnicki Stanisław 2003 UKS Musu Warszawa 6 6 0 0 0 0 0
74 Wysocki Miłosz 2004 UKJ Ryś 5 0 0 1 4 0 0
74 Zalewski Antoni 2003 UKS Kata Pruszków 5 0 2 2 1 0 0
74 Królicki Radek 2004 UKS Kata Pruszków 5 4 1 0 0 0 0
74 Żakowski Maksymilian 2004 Orkan Sochaczew 5 1 0 0 4 0 0
78 Kosakowski Szymon 2004 UKJ225 4 0 4 0 0 0 0
78 Celiński Wojciech 2004 UKJ Ryś 4 0 4 0 0 0 0
78 Trzos Adam 2004 KS Start Radom 4 0 0 0 0 4 0
78 Falkowski Jakub 2004 UKS Ulisses Team 4 4 0 0 0 0 0
78 Traczyk Sebastian 2004 Judo Kano Płock 4 0 0 0 0 4 0
78 Stolarczyk Tomasz 2004 UKJ Ryś 4 0 0 0 0 0 4
78 Niewiatowski Mikołaj 2003 UKJ Ryś 4 0 4 0 0 0 0
78 Żurawski Szymon 2004 BKS Yawara 4 0 0 0 0 4 0
78 Kliś Adam 2004 UKJ Ryś 4 0 0 2 1 0 1
78 Zimnoch Jan 2004 UKJ Lemur 4 0 4 0 0 0 0
78 Jaworski Paweł 2004 7 Mława 4 0 0 0 0 4 0
78 Bielecki Aleksander 2004 Hojrak 4 0 0 0 4 0 0
78 Cieślak Jakub 2004 UKJ Ryś 4 0 0 0 0 0 4
78 Siemoński Miłosz 2004 BKS Yawara 4 0 0 2 2 0 0
78 Dudkowski Maciej 2003 UKS Kata Pruszków 4 0 0 0 4 0 0
78 Gałczyński Piotr 2003 UKJ 82 4 0 0 0 4 0 0
78 Szymborski Mateusz 2004 UKJ Ookami 4 4 0 0 0 0 0
78 Kulczakiewicz Adam 2003 UKS Sensei Płock 4 4 0 0 0 0 0
78 Murzyn Maciej 2004 UKJ Ryś 4 0 4 0 0 0 0
78 Rybicki Sebastian 2004 UKS Sensei Płock 4 4 0 0 0 0 0
78 Rakowski Dawid 2003 UKS Sensei Płock 4 4 0 0 0 0 0
99 Jędrzejewski Łukasz 2004 UKJ Ryś 3 0 0 2 1 0 0
99 Kos Mateusz 2003 UKJ Ryś 3 1 0 0 2 0 0
99 Gołąbek Marcin 2004 UKJ225 3 1 2 0 0 0 0
99 Cieślak Aleksander 2003 UKS Iwiczna 3 3 0 0 0 0 0
99 Filipek Maciej 2004 Okami KS 3 0 0 1 2 0 0
99 Dyba Maciej 2003 AZS UW Warszawa 3 0 3 0 0 0 0
99 Dąbrowski Konrad 2003 UKJ Yuko Józefów 3 2 1 0 0 0 0
99 Niklas Kacper 2004 UKS Olimp 3 0 0 0 0 3 0
107 Berse Ignacy 2004 UKJ Yuko Józefów 2 0 0 0 0 0 2
107 Bartnicki Bartek 2004 Safari 2 0 2 0 0 0 0
107 Kurpiel Emil 2003 Bushido 2 0 0 0 2 0 0
107 Ruddick Aleksander 2004 UKJ Ookami 2 0 2 0 0 0 0
107 Celeda Bartłomiej 2004 UKJ Champion 2 0 0 2 0 0 0
107 Zdanowski Eryk 2004 Siódemka Sochaczew 2 0 0 0 2 0 0
107 Kikolski Maciej 2004 UKS Sensei Płock 2 2 0 0 0 0 0
107 Sosnówka Hubert 2004 AZS UW Warszawa 2 0 0 0 0 2 0
107 Ignaczak Wojciech 2004 UKS Olimp 2 0 0 0 0 2 0
107 Arkuszewski Bartosz 2004 Kuma Judo 2 0 0 0 2 0 0
107 Kostuj Antek 2004 UKJ Champion 2 0 0 0 0 0 2
107 Bulenda Antoni 2004 Okami KS 2 0 2 0 0 0 0
107 Siwiec Marcin 2003 Gwardia Warszawa 2 0 0 0 2 0 0
107 Wolski Konstanty 2004 UKJ Champion 2 0 0 2 0 0 0
107 Pełka Kacper 2004 AZS-AWF Warszawa 2 2 0 0 0 0 0
107 Trzaszczka Dominik 2004 KS Start Radom 2 0 0 2 0 0 0
107 Saneluta Filip 2004 BKS Yawara 2 0 0 0 0 2 0
107 Romanik Filip 2004 Okami KS 2 0 2 0 0 0 0
107 Lis Kamil 2003 Orkan Sochaczew 2 0 0 0 0 2 0
126 Bogdaniuk Franek 2003 Halinów Team 1 0 0 1 0 0 0
126 Leśniewski Mateusz 2003 UKJ Białołęka 1 0 1 0 0 0 0
126 Białucha Adam 2004 UKJ Białołęka 1 0 1 0 0 0 0
126 Małodobry Maciej 2003 Siódemka Sochaczew 1 1 0 0 0 0 0
126 Moryń Aleksander 2004 UKS Targówek 1 0 0 0 1 0 0
126 Fidyk Kacper 2003 Ikizama Piaseczno 1 1 0 0 0 0 0
126 Majewski Kacper 2004 UKS PCSW 1 0 1 0 0 0 0
126 Synak Mikołaj 2004 UKS Musu Warszawa 1 0 0 1 0 0 0
126 Brzozowski Stanisław 2004 Safari 1 0 1 0 0 0 0
126 Viershinin Fedor 2004 Judo Legia Warszawa 1 1 0 0 0 0 0
126 Liszewski Adam 2004 Akademia Judo Warszawa 1 0 0 1 0 0 0
126 Gęgala Jan 2004 UKS Meiyo 1 0 0 0 1 0 0
126 Kowalczyk Szymon 2004 Orkan Sochaczew 1 0 0 1 0 0 0

wydarzenia

Zawody 2018

Puchar Polski Juniorek i Junorów 24.02.2018

więcej »

reklama





adres siedziby

02-815 Warszawa
ul. Żołny 56a

kontakt

602-782-790
judowawa@poczta.onet.pl

szukaj