Ranking za 2014 rok

Senior kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA PPSen. Luboń PP Sen. Suchy Las EC Sen. GBR EO Sen. ESP EC Sen. SLO EC Sen. SVK GP Sen. CRO MP Sen. Katowice EC Sen. SWE
1 Pieńkowska Karolina 1993 AZS UW Warszawa 448 0 45 0 20 5 50 24 80 0
2 Stankiewicz Joanna 1992 AZS-AWF Warszawa 154 45 27 0 0 0 30 0 32 20
3 Oleksiewicz Wiktoria 1996 PUKS Makowiec 96 0 0 0 0 0 0 0 32 0
4 Dobrowolska Martyna 1995 AZS UW Warszawa 75 9 0 0 0 0 0 0 16 0
5 Smorzewska Dorota 1992 UKS Sensei Płock 70 18 0 10 0 0 10 0 32 0
6 Lorenc Patrycja 1991 JSS Drako 33 9 12 0 0 0 0 0 12 0
7 Czarnocka Alicja 1994 Gwardia Warszawa 24 0 0 0 0 0 0 0 12 0
8 Szymczak Agnieszka 1993 AZS UW Warszawa 18 9 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dudek Dominika 1995 AZS UW Warszawa 12 4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Gnich Dominika 1992 UKJ AON Warszawa 12 0 0 0 0 0 0 0 12 0
11 Krześlak Dominika 1992 JSS Drako 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0

Młodzież U-23 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA PPSen. Luboń MŁ. MP Rzeszów PP Sen. Suchy Las EC Sen. GBR EO Sen. ESP EC Sen. SLO EC Sen. SVK GP Sen. CRO MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL
1 Pieńkowska Karolina 1993 AZS UW Warszawa 584 0 50 45 0 20 5 50 24 80 0 18
2 Stankiewicz Joanna 1992 AZS-AWF Warszawa 204 45 50 27 0 0 0 30 0 32 20 0
3 Smorzewska Dorota 1992 UKS Sensei Płock 100 18 30 0 10 0 0 10 0 32 0 0
4 Oleksiewicz Wiktoria 1996 PUKS Makowiec 96 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0
5 Szymczak Agnieszka 1993 AZS UW Warszawa 78 9 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dobrowolska Martyna 1995 AZS UW Warszawa 75 9 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0
7 Kuśmierz Dorota 1993 AZS UW Warszawa 40 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maleta Karolina 1993 PUKS Makowiec 40 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lorenc Patrycja 1991 JSS Drako 33 9 0 12 0 0 0 0 0 12 0 0
10 Gnich Dominika 1992 UKJ AON Warszawa 32 0 20 0 0 0 0 0 0 12 0 0
11 Krześlak Dominika 1992 JSS Drako 29 9 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Czarnocka Alicja 1994 Gwardia Warszawa 24 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
13 Dudek Dominika 1995 AZS UW Warszawa 12 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior U-21 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA PP Jun. Piła PPSen. Luboń MŁ. MP Rzeszów MP Jun. Kielce PP Sen. Suchy Las EC Sen. GBR EO Sen. ESP EC Sen. SLO EC Jun. CZE EC Sen. SVK GP Sen. CRO WJO Jun. W-wa MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL
1 Pieńkowska Karolina 1993 AZS UW Warszawa 584 0 0 50 0 45 0 20 5 0 50 24 0 80 0 18
2 Dobrowolska Martyna 1995 AZS UW Warszawa 294 18 9 0 4 0 0 0 0 30 0 0 21 16 0 0
3 Przyczyna Paulina 1996 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 222 30 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0
4 Oleksiewicz Wiktoria 1996 PUKS Makowiec 219 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 14 32 0 0
5 Stankiewicz Joanna 1992 AZS-AWF Warszawa 204 0 45 50 0 27 0 0 0 0 30 0 0 32 20 0
6 Dudek Dominika 1995 AZS UW Warszawa 120 18 4 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kasza Katarzyna 1997 AZS UW Warszawa 105 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0
8 Smorzewska Dorota 1992 UKS Sensei Płock 100 0 18 30 0 0 10 0 0 0 10 0 0 32 0 0
9 Rerutko Żaneta 1995 Gwardia Warszawa 81 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Dziembowska Monika 1995 UKS Sensei Płock 78 8 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szymczak Agnieszka 1993 AZS UW Warszawa 78 0 9 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Czarnocka Alicja 1994 Gwardia Warszawa 60 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
13 Prus Agnieszka 1995 Gwardia Warszawa 54 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Maleta Karolina 1993 PUKS Makowiec 40 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kuśmierz Dorota 1993 AZS UW Warszawa 40 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Śliwa Justyna 1998 UKJ AON Warszawa 36 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
17 Lorenc Patrycja 1991 JSS Drako 33 0 9 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
18 Gnich Dominika 1992 UKJ AON Warszawa 32 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
19 Krześlak Dominika 1992 JSS Drako 29 0 9 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Dziewicka Małgorzata 1995 AZS UW Warszawa 27 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Świątkiewicz Agata 1996 AZS UW Warszawa 27 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mróz Dominika 1998 JSS Drako 18 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
23 Łukasiak Marta 1996 KS Start Radom 15 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Ponichtera Gabriela 1994 AZS UW Warszawa 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Chojnowska Julia 1999 JSS Drako 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
25 Przyczyna Katarzyna 1999 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
27 Janeczko joanna 1998 AZS-AWF Warszawa 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior młodszy U-18 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA PP Jun. Piła PPSen. Luboń PP Jun. Mł. Suchy Las MŁ. MP Rzeszów MP Jun. Kielce EC Jun. Mł. POR PPJun MŁ. Suchy Las WOM Jun. Mł. PP Sen. Suchy Las EC Sen. GBR EC Jun. Mł. POL EO Sen. ESP OOM Juniorki Mł. Oleśnica EC Sen. SLO EC Jun. CZE EC Sen. SVK GP Sen. CRO WJO Jun. Mł. -W-wa. WJO Jun. W-wa MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL
1 Pieńkowska Karolina 1993 AZS UW Warszawa 584 0 0 0 50 0 0 0 0 45 0 0 20 0 5 0 50 24 0 0 80 0 18
2 Kasza Katarzyna 1997 AZS UW Warszawa 309 0 0 20 0 0 0 22 0 0 0 10 0 16 0 0 0 0 0 35 0 0 0
3 Dobrowolska Martyna 1995 AZS UW Warszawa 294 18 9 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 21 16 0 0
4 Przyczyna Paulina 1996 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 222 30 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0
5 Oleksiewicz Wiktoria 1996 PUKS Makowiec 219 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 32 0 0
6 Stankiewicz Joanna 1992 AZS-AWF Warszawa 204 0 45 0 50 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 32 20 0
7 Kulik Barbara 1998 UKJ225 176 0 0 20 0 0 20 13 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0
8 Dudek Dominika 1995 AZS UW Warszawa 120 18 4 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Śliwa Justyna 1998 UKJ AON Warszawa 114 12 0 0 0 0 0 3 10 0 0 0 0 16 0 0 0 0 10 6 0 0 0
10 Mróz Dominika 1998 JSS Drako 110 3 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0 15 6 0 0 0
11 Smorzewska Dorota 1992 UKS Sensei Płock 100 0 18 0 30 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0 32 0 0
12 Rerutko Żaneta 1995 Gwardia Warszawa 81 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Dziembowska Monika 1995 UKS Sensei Płock 78 8 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Szymczak Agnieszka 1993 AZS UW Warszawa 78 0 9 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Czarnocka Alicja 1994 Gwardia Warszawa 60 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
16 Prus Agnieszka 1995 Gwardia Warszawa 54 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Maleta Karolina 1993 PUKS Makowiec 40 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Kuśmierz Dorota 1993 AZS UW Warszawa 40 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Rutkowska Anna 1999 UKS Sakura Judo Płock 38 0 0 15 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
20 Świątkiewicz Julia 1999 UKJ Lemur 34 0 0 5 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
21 Lorenc Patrycja 1991 JSS Drako 33 0 9 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
22 Gnich Dominika 1992 UKJ AON Warszawa 32 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
23 Krześlak Dominika 1992 JSS Drako 29 0 9 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kałczewska Ewa 1998 AZS-AWF Warszawa 28 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Dziewicka Małgorzata 1995 AZS UW Warszawa 27 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Świątkiewicz Agata 1996 AZS UW Warszawa 27 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Wojtelewicz Patrycja 1999 UKJ AON Warszawa 26 0 0 3 0 0 0 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Janeczko joanna 1998 AZS-AWF Warszawa 26 3 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Winiarska Klaudia 2000 Ronin Team 24 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
30 Krawczyk Anita 1999 UKS JFC 20 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Bączek Maria 1999 UKS Iwiczna 18 0 0 0 0 0 0 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Banaszek Weronika 1998 UKS JFC 18 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Chojnowska Julia 1999 JSS Drako 16 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
34 Łukasiak Marta 1996 KS Start Radom 15 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Gos Karolina 1999 UKJ225 14 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Aniszewska Marta 2000 Akademia Judo Warszawa 14 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Siejka Zuzanna 1999 UKS JFC 10 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Pietraszewska Alicja 2000 Ronin Team 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
39 Ponichtera Gabriela 1994 AZS UW Warszawa 8 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Przyczyna Katarzyna 1999 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
41 Pogodzińska Aleksandra 1999 JSS Drako 6 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Orzeszek Daria 2001 Orkan Sochaczew 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Łapa Michalina 1999 AZS-AWF Warszawa 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Młodzik U-15 kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Turniej Młodzików-Mysiadlo MP MŁ. Luboń WOM Mł. Żoliborz Judo Cup U15 MMM Turniej Młodz. Sochaczew
1 Winiarska Klaudia 2000 Ronin Team 92 6 20 10 0 10 0
2 Kosakowska Weronika 2000 UKJ225 86 4 12 10 0 10 7
3 Nojek Zofia 2000 UKJ Yuko Józefów 80 6 8 7 4 8 7
4 Pietraszewska Alicja 2000 Ronin Team 74 9 20 0 0 8 0
5 Łukasiak Emilia 2000 Ronin Team 50 9 0 7 9 0 0
5 Ropińska Joanna 2000 BKS Yawara 50 0 0 7 9 0 9
5 Obal Łucja 2000 Halinów Team 50 0 0 7 3 8 7
8 Zaborowska Julia 2001 UKJ AON Warszawa 42 9 0 10 9 14 0
9 Hatlińska Zosia 2000 Gwardia Warszawa 40 0 0 10 0 10 0
10 Polkowska Aleksandra 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 37 0 12 0 6 10 9
11 Zaremba Janina 2000 UKJ Ryś 36 4 0 5 9 0 0
12 Płochocka Aleksandra 2001 UKJ AON Warszawa 31 9 12 10 0 0 0
13 Pawłowska Agata 2001 UKJ Ryś 29 6 0 0 9 14 0
14 Druś Monika 2000 Ronin Team 28 0 0 0 0 14 0
14 Wójcik Maja 2001 AZS UW Warszawa 28 0 0 10 9 0 9
16 Gołębiewska Julia 2001 UKJ AON Warszawa 25 9 0 10 6 0 0
17 Kaliniecka Marta 2001 UKJ Yuko Józefów 22 0 0 7 6 0 9
18 Gałek Daria 2000 KS Start Radom 20 0 0 0 0 10 0
19 Matuszewska Anna 2000 UKS Targówek 18 0 0 5 4 0 0
19 Wieczorek Kinga 2000 UKS Targówek 18 0 0 0 0 0 9
21 Gzela Agata 2001 UKJ225 16 6 0 10 0 0 0
21 Adamczyk Dominika 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 16 6 0 0 4 2 4
23 Roguska Izabela 2001 UKS JFC 14 0 0 7 0 0 7
24 Tułodziecka Ola 2001 UKS Sensei Płock 13 0 0 3 0 10 0
24 Kordowska Julia 2001 UKJ Ryś 13 4 0 0 9 0 0
26 Łada Marta 2001 UKS Ulisses Team 10 0 0 0 0 10 0
27 Czajkowska Zuzanna 2001 KS Start Radom 8 0 0 0 0 8 0
27 Plato Natalia 2001 KS Start Radom 8 0 0 0 0 8 0
27 Skipiała Michalina 2001 UKJ Lemur 8 0 0 0 6 2 0
30 Pawłowska Weronika 2000 UKJ Yuko Józefów 6 0 0 3 0 0 0
31 Pazdro Klaudia 2000 Orkan Sochaczew 4 0 0 2 0 0 0
31 Ciechomska Karina 2001 AZS-PWSZ Jutrzenka Płock 4 4 0 0 0 0 0

Dzieci kobiety

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Turniej Dzieci-Mysiadlo Mistrz. W-wy Dzieci Żoliborz Judo Cup U13 Turniej Dzieci im.G.Malika Turniej Dzieci Sochaczew
1 Banaszek Zuzanna 2003 UKS JFC 33 0 6 9 9 9
2 Kopczyńska Sylwia 2003 UKS Eliot Płock 30 6 9 0 6 9
2 Wozniak Zuzanna 2003 UKJ Yuko Józefów 30 0 6 9 9 6
4 Wilk Alicja 2003 Ronin Team 28 9 4 6 9 0
5 Pontek Agata 2003 AZS UW Warszawa 27 9 9 9 0 0
6 Waśkiewicz Oliwia 2003 UKS Eliot Płock 24 6 9 0 0 9
7 Bogdaniuk Gabriela 2003 Halinów Team 20 0 4 4 6 6
8 Kroczyńska Katarzyna 2003 BKS Yawara 18 4 4 4 0 6
9 Zielińska Zuzanna 2003 UKS JFC 17 2 9 6 0 0
10 Jóżwik Julia 2003 Ronin Team 16 4 6 6 0 0
11 Woznicka Nina 2003 Halinów Team 15 0 0 0 6 9
12 Chłystek Paulina 2003 Siódemka Sochaczew 14 4 0 0 4 6
12 Polkowska Olga 2003 UKS PCSW 14 4 4 0 6 0
12 Ptak Wiktoria 2004 UKJ Champion 14 2 2 4 0 6
15 Filochowska Marta 2003 UKJ Yuko Józefów 12 6 6 0 0 0
16 Dębska Weronika 2003 UKS JFC 10 4 6 0 0 0
16 Wojszcz Maja 2003 Ronin Team 10 4 0 6 0 0
18 Czwakiel Aleksandra 2003 UKJ Lemur 8 4 4 0 0 0
19 Kułakowska Nel 2003 UKJ Yuko Józefów 4 0 4 0 0 0
19 Kędzierawska Oliwia 2003 UKJ225 4 0 4 0 0 0
19 Steczkowska Inez 2003 Orzeł 4 0 4 0 0 0
19 Walasiewicz Olimpia 2003 LTS Legionowo 4 0 0 0 4 0
23 Chomiak Dorota 2003 UKS PCSW 3 0 3 0 0 0
24 Szmulska Magda 2003 AZS UW Warszawa 2 0 2 0 0 0
24 Stępniewska Julia 2003 UKS JFC 2 0 2 0 0 0

Senior mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA EO Sen. Praga /CZE/ PPSen. Luboń ME Sen. FRA PP Sen. Suchy Las EO Sen. ESP GP Sen. HUN M.Św. Sen. RUS EC Sen. SVK GP Sen. CRO MP Sen. Katowice EC Sen. SWE GS Tokyo
1 Ciechomski Patryk 1993 AZS-PWSZ Jutrzenka Płock 302 20 9 8 45 16 24 0 5 24 0 0 0
2 Jackiewicz Jan 1995 UKJ AON Warszawa 129 0 27 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0
3 Wiłkomirski Krzysztof 1985 UKS Musu Warszawa 104 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 0 24
4 Grzyb Maciej 1996 JSS Drako 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0
5 Larem Kacper 1988 Gwardia Warszawa 93 0 45 0 0 0 0 0 0 0 48 0 0
6 Koszczyński Radosław 1990 AZS-AWF Warszawa 90 0 9 0 45 0 0 0 0 0 16 20 0
7 Dzierżanowski Igor 1990 UKJ AON Warszawa 81 0 45 0 4 0 0 0 0 0 32 0 0
8 Kręcielewski Marek 1985 Gwardia Warszawa 68 0 27 0 9 0 0 0 0 0 32 0 0
9 Kiełbasiński Łukasz 1992 UKJ Ryś 60 0 0 8 0 0 0 40 0 0 12 0 0
10 Lewiński Grzegorz 1991 UKJ AON Warszawa 45 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Broniec Patryk 1993 AZS-AWF Warszawa 42 0 0 0 9 0 0 0 0 0 12 0 0
12 Dąbrowski Franciszek 1989 AZS UW Warszawa 36 0 9 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Brodowski Jakub 1993 UKJ225 36 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tworzydło Wiktor 1987 AZS-AWF Warszawa 27 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Franczuk Marcin 1993 UKS Targówek 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
15 Krueger Mariusz 1994 Gwardia Warszawa 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
17 Bikoshvili Beka 1988 AZS-PW Warszawa 22 0 4 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zacheja Maciej 1992 Gwardia Warszawa 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Chrzanowski Dominik 1992 UKJ Ryś 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zięć Jakub 1991 AZS UW Warszawa 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Szerszeniewski Przemysław 1994 AZS-AWF Warszawa 18 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kot Bartłomiej 1993 AZS UW Warszawa 18 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Masiukiewicz Paweł 1991 Gwardia Warszawa 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Żamojda Norbert 1988 Gwardia Warszawa 13 0 9 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Morka Ksawery 1996 UKJ Ryś 12 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Pintara Marcin 1984 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0
27 Trześniewski Mikołaj 1992 Gwardia Warszawa 9 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Czyż Adam 1990 UKJ Ryś 9 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0

Młodzież U-23 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA EO Sen. Praga /CZE/ PPSen. Luboń MŁ. MP Rzeszów ME Sen. FRA PP Sen. Suchy Las EO Sen. ESP GP Sen. HUN M.Św. Sen. RUS EC Sen. SVK GP Sen. CRO MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL GS Tokyo
1 Ciechomski Patryk 1993 AZS-PWSZ Jutrzenka Płock 322 20 9 10 8 45 16 24 0 5 24 0 0 0 0
2 Kiełbasiński Łukasz 1992 UKJ Ryś 144 0 0 30 8 0 0 0 40 0 0 12 0 54 0
3 Jackiewicz Jan 1995 UKJ AON Warszawa 129 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 0
4 Wiłkomirski Krzysztof 1985 UKS Musu Warszawa 104 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0 24
5 Broniec Patryk 1993 AZS-AWF Warszawa 102 0 0 30 0 9 0 0 0 0 0 12 0 0 0
6 Grzyb Maciej 1996 JSS Drako 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
7 Larem Kacper 1988 Gwardia Warszawa 93 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 48 0 0 0
8 Koszczyński Radosław 1990 AZS-AWF Warszawa 90 0 9 0 0 45 0 0 0 0 0 16 20 0 0
9 Dzierżanowski Igor 1990 UKJ AON Warszawa 81 0 45 0 0 4 0 0 0 0 0 32 0 0 0
10 Brodowski Jakub 1993 UKJ225 76 0 18 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kręcielewski Marek 1985 Gwardia Warszawa 68 0 27 0 0 9 0 0 0 0 0 32 0 0 0
12 Banaszek Dominik 1993 UKJ225 60 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zacheja Maciej 1992 Gwardia Warszawa 48 0 0 30 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Lewiński Grzegorz 1991 UKJ AON Warszawa 45 0 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Franczuk Marcin 1993 UKS Targówek 44 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
16 Witkowski Marcin 1993 UKJ225 40 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zimecki Grzegorz 1993 AZS UW Warszawa 40 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kot Bartłomiej 1993 AZS UW Warszawa 38 0 9 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Dąbrowski Franciszek 1989 AZS UW Warszawa 36 0 9 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Kurkiewicz Bartosz 1992 UKJ Ryś 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Tworzydło Wiktor 1987 AZS-AWF Warszawa 27 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Krueger Mariusz 1994 Gwardia Warszawa 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
23 Bikoshvili Beka 1988 AZS-PW Warszawa 22 0 4 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Dąbrowski Stanisław 1993 AZS UW Warszawa 20 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bogacki Maciej 1993 AZS-AWF Warszawa 20 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Trześniewski Mikołaj 1992 Gwardia Warszawa 19 0 9 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Chrzanowski Dominik 1992 UKJ Ryś 18 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zięć Jakub 1991 AZS UW Warszawa 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Szerszeniewski Przemysław 1994 AZS-AWF Warszawa 18 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Masiukiewicz Paweł 1991 Gwardia Warszawa 18 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Żamojda Norbert 1988 Gwardia Warszawa 13 0 9 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Morka Ksawery 1996 UKJ Ryś 12 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Pintara Marcin 1984 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
34 Bieleń Marek 1993 UKJ AON Warszawa 10 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Leśniewski Patryk 1993 Szogun Piaseczno 10 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Czyż Adam 1990 UKJ Ryś 9 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Klimek Artur 1992 Gwardia Warszawa 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior U-21 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA EO Sen. Praga /CZE/ PP Jun. Piła PPSen. Luboń MŁ. MP Rzeszów MP Jun. Kielce ME Sen. FRA PP Sen. Suchy Las EO Sen. ESP GP Sen. HUN EC Jun. POL M.Św. Sen. RUS EC Sen. SVK GP Sen. CRO WJO Jun. W-wa MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL GS Tokyo
1 Jackiewicz Jan 1995 UKJ AON Warszawa 405 0 12 27 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 35 16 0 0 0
2 Ciechomski Patryk 1993 AZS-PWSZ Jutrzenka Płock 322 20 0 9 10 0 8 45 16 24 0 0 5 24 0 0 0 0 0
3 Grzyb Maciej 1996 JSS Drako 177 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
4 Czerniawski Tomasz 1996 AZS UW Warszawa 150 0 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0
5 Kiełbasiński Łukasz 1992 UKJ Ryś 144 0 0 0 30 0 8 0 0 0 0 40 0 0 0 12 0 54 0
6 Szerszeniewski Przemysław 1994 AZS-AWF Warszawa 106 0 12 9 0 27 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wiłkomirski Krzysztof 1985 UKS Musu Warszawa 104 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0 24
8 Broniec Patryk 1993 AZS-AWF Warszawa 102 0 0 0 30 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
9 Ozimek Jakub 1997 AZS-AWF Warszawa 99 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0 0 0 0
10 Larem Kacper 1988 Gwardia Warszawa 93 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 48 0 0 0
11 Koszczyński Radosław 1990 AZS-AWF Warszawa 90 0 0 9 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 16 20 0 0
12 Gmurek Marcin 1994 AZS-AWF Warszawa 90 0 18 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Dzierżanowski Igor 1990 UKJ AON Warszawa 81 0 0 45 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
14 Morka Ksawery 1996 UKJ Ryś 78 0 18 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Brodowski Jakub 1993 UKJ225 76 0 0 18 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kręcielewski Marek 1985 Gwardia Warszawa 68 0 0 27 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
17 Banaszek Dominik 1993 UKJ225 60 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Krueger Mariusz 1994 Gwardia Warszawa 60 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
19 Ochnio Michał 1995 UKJ225 54 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zacheja Maciej 1992 Gwardia Warszawa 48 0 0 0 30 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Lewiński Grzegorz 1991 UKJ AON Warszawa 45 0 0 0 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Franczuk Marcin 1993 UKS Targówek 44 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
23 Witkowski Marcin 1993 UKJ225 40 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Zimecki Grzegorz 1993 AZS UW Warszawa 40 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Kot Bartłomiej 1993 AZS UW Warszawa 38 0 0 9 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Rybczyński Robert 1995 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 36 0 5 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
26 Zacheja Bartek 1995 Gwardia Warszawa 36 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
28 Dąbrowski Franciszek 1989 AZS UW Warszawa 36 0 0 9 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Kurkiewicz Bartosz 1992 UKJ Ryś 30 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Tworzydło Wiktor 1987 AZS-AWF Warszawa 27 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Bikoshvili Beka 1988 AZS-PW Warszawa 22 0 0 4 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Dąbrowski Stanisław 1993 AZS UW Warszawa 20 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Bogacki Maciej 1993 AZS-AWF Warszawa 20 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Trześniewski Mikołaj 1992 Gwardia Warszawa 19 0 0 9 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Hatliński Łukasz 1996 Gwardia Warszawa 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
36 Chrzanowski Dominik 1992 UKJ Ryś 18 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Masiukiewicz Paweł 1991 Gwardia Warszawa 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Zięć Jakub 1991 AZS UW Warszawa 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Żamojda Norbert 1988 Gwardia Warszawa 13 0 0 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Kubań Michał 1995 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Pintara Marcin 1984 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
42 Bieleń Marek 1993 UKJ AON Warszawa 10 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Leśniewski Patryk 1993 Szogun Piaseczno 10 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Zawadzki Bartłomiej 1998 AZS-AWF Warszawa 10 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Sternicki Tomasz 1996 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 9 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Czyż Adam 1990 UKJ Ryś 9 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Bukojemski Wojciech 1998 UKJ AON Warszawa 6 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Klimek Artur 1992 Gwardia Warszawa 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior młodszy U-18 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA EO Sen. Praga /CZE/ PP Jun. Piła PPSen. Luboń PP Jun. Mł. Suchy Las MŁ. MP Rzeszów MP Jun. Kielce ME Sen. FRA PPJun MŁ. Suchy Las WOM Jun. Mł. PP Sen. Suchy Las EC Jun. Mł. POL EO Sen. ESP OOM Juniorzy Mł. Oleśnica GP Sen. HUN ME Jun Mł. GRE EC Jun. POL M.Św. Sen. RUS EC Sen. SVK GP Sen. CRO WJO Jun. Mł. -W-wa. WJO Jun. W-wa MP Sen. Katowice EC Sen. SWE ME U-23 POL GS Tokyo
1 Ozimek Jakub 1997 AZS-AWF Warszawa 441 0 12 0 20 0 0 0 22 0 0 20 0 40 0 12 0 0 0 0 0 21 0 0 0 0
2 Jackiewicz Jan 1995 UKJ AON Warszawa 405 0 12 27 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 35 16 0 0 0
3 Ciechomski Patryk 1993 AZS-PWSZ Jutrzenka Płock 322 20 0 9 0 10 0 8 0 0 45 0 16 0 24 0 0 0 5 24 0 0 0 0 0 0
4 Grzyb Maciej 1996 JSS Drako 177 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
5 Zawadzki Bartłomiej 1998 AZS-AWF Warszawa 168 0 5 0 10 0 0 0 9 0 0 20 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Czerniawski Tomasz 1996 AZS UW Warszawa 150 0 18 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0
7 Kiełbasiński Łukasz 1992 UKJ Ryś 144 0 0 0 0 30 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 12 0 54 0
8 Bukojemski Wojciech 1998 UKJ AON Warszawa 142 0 3 0 10 0 0 0 22 10 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0
9 Szerszeniewski Przemysław 1994 AZS-AWF Warszawa 106 0 12 9 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wiłkomirski Krzysztof 1985 UKS Musu Warszawa 104 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0 24
11 Broniec Patryk 1993 AZS-AWF Warszawa 102 0 0 0 0 30 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
12 Kuczborski Przemysław 1998 UKJ225 98 0 0 0 10 0 0 0 9 10 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
13 Larem Kacper 1988 Gwardia Warszawa 93 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 48 0 0 0
14 Koszczyński Radosław 1990 AZS-AWF Warszawa 90 0 0 9 0 0 0 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 20 0 0
15 Gmurek Marcin 1994 AZS-AWF Warszawa 90 0 18 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Ryciak Eryk 1998 AZS UW Warszawa 88 0 0 0 15 0 0 0 9 10 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
17 Dzierżanowski Igor 1990 UKJ AON Warszawa 81 0 0 45 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
18 Paduch Damian 1997 Siódemka Sochaczew 78 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Morka Ksawery 1996 UKJ Ryś 78 0 18 4 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Brodowski Jakub 1993 UKJ225 76 0 0 18 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Krogulski Maciej 1998 UKJ225 70 0 0 0 5 0 0 0 0 7 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0
22 Kręcielewski Marek 1985 Gwardia Warszawa 68 0 0 27 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0
23 Banaszek Dominik 1993 UKJ225 60 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Krueger Mariusz 1994 Gwardia Warszawa 60 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
25 Ochnio Michał 1995 UKJ225 54 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Szuba Mikołaj 1997 AZS UW Warszawa 54 0 0 0 5 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Popek Łukasz 1997 AZS-PW Warszawa 54 0 0 0 0 0 0 0 9 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Cieślak Patryk 1997 UKS Eliot Płock 51 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Zacheja Maciej 1992 Gwardia Warszawa 48 0 0 0 0 30 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Lewiński Grzegorz 1991 UKJ AON Warszawa 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Franczuk Marcin 1993 UKS Targówek 44 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
32 Jackiewicz Michał 1998 UKJ AON Warszawa 40 0 0 0 0 0 0 0 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0
33 Witkowski Marcin 1993 UKJ225 40 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Zimecki Grzegorz 1993 AZS UW Warszawa 40 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Kot Bartłomiej 1993 AZS UW Warszawa 38 0 0 9 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Rybczyński Robert 1995 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 36 0 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
36 Zacheja Bartek 1995 Gwardia Warszawa 36 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
38 Dąbrowski Franciszek 1989 AZS UW Warszawa 36 0 0 9 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Sadowski Kamil 1997 UKJ AON Warszawa 30 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Kurkiewicz Bartosz 1992 UKJ Ryś 30 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Tworzydło Wiktor 1987 AZS-AWF Warszawa 27 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Bugaj Mateusz 1998 UKS Sensei Płock 24 0 0 0 5 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Bikoshvili Beka 1988 AZS-PW Warszawa 22 0 0 4 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Piszcz Michał 1999 UKS JFC 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0
45 Bogacki Maciej 1993 AZS-AWF Warszawa 20 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Tomecki Przemysław 1999 Siódemka Sochaczew 20 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Krawczyk Kacper 1998 UKS JFC 20 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Dąbrowski Stanisław 1993 AZS UW Warszawa 20 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Trześniewski Mikołaj 1992 Gwardia Warszawa 19 0 0 9 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Hatliński Łukasz 1996 Gwardia Warszawa 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
51 Zięć Jakub 1991 AZS UW Warszawa 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Masiukiewicz Paweł 1991 Gwardia Warszawa 18 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Chrzanowski Dominik 1992 UKJ Ryś 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Iwański Jakub 1997 UKS Olimp 15 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Balcerzak Mateusz 1997 PUKS Makowiec 15 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Lewiński Radek 1997 UKJ AON Warszawa 15 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Karpiński Adrian 1999 Gwardia Warszawa 14 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Dymek Mateusz 2000 UKS Sensei Płock 14 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Żamojda Norbert 1988 Gwardia Warszawa 13 0 0 9 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Kubań Michał 1995 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Salamon Daniel 1997 UKJ Ryś 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Pintara Marcin 1984 Gwardia Warszawa 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0
63 Gołys Aleksander 1999 UKS Kata Pruszków 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Piecyk Jan 1998 KS Start Radom 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Ołdak Sebastian 1999 UKJ Białołęka 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Seroczyński Antoni 1998 BKS Yawara 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Maćkowski Bartosz 1999 UKJ225 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Bieleń Marek 1993 UKJ AON Warszawa 10 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Korzeniewski Kacper 1999 UKS Sakura Judo Płock 10 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Leśniewski Patryk 1993 Szogun Piaseczno 10 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Czyż Adam 1990 UKJ Ryś 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Sternicki Tomasz 1996 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 9 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Bardecki Krzysztof 1997 UKJ Ryś 9 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Włodarski Kacper 1997 Siódemka Sochaczew 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Ośka Jan 1997 AZS UW Warszawa 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Pająk Miron 1996 KS Start Radom 6 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Rec Jan 1999 Czerwone Smoki 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Klimek Artur 1992 Gwardia Warszawa 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Baraniewski Iwo 1998 UKJ225 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Drzewiecki Konrad 1999 7 Mława 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Bogiel Emil 1998 UKS Sakura Judo Płock 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Zajączkowski Łukasz 1999 UKS Targówek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Figarski Maciej 1999 KS Start Radom 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Olejnik Rafał 2000 UKJ Lemur 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Ignaczak Piotr 1997 Gwardia Warszawa 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Koperski Bartek 1998 UKS JFC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Markowski Rafał 1998 UKS Orzeł Żyrardów 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Rombel Michał 1998 UKJ AON Warszawa 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Chmieliński Mikołaj 1998 BKS Yawara 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Młodzik U-15 mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Turniej Młodzików-Mysiadlo MP MŁ. Luboń WOM Mł. Żoliborz Judo Cup U15 MMM Turniej Młodz. Sochaczew
1 Siekierzyński Bartek 2000 UKJ Lemur 132 0 33 10 0 14 9
2 Sowa Albert 2000 UKJ AON Warszawa 132 4 20 10 9 14 9
3 Domański Kamil 2000 UKJ Białołęka 120 0 27 10 9 14 0
4 Zaborowski Piotr 2000 UKS PCSW 118 6 20 10 9 14 0
5 Dąbrowski Łukasz 2000 UKS JFC 98 4 27 10 0 8 0
6 Praizner Szymon 2000 UKJ Lemur 80 6 20 5 9 0 0
7 Kozak Jakub 2000 JSS Drako 78 6 0 10 9 14 0
7 Matusiak Igor 2000 UKJ Yuko Józefów 78 6 0 10 6 8 9
9 Zarzycki Karol 2000 UKJ225 76 0 27 10 0 1 0
10 Górka Szymon 2000 Siódemka Sochaczew 70 4 0 7 9 8 7
11 Piotrowski Konrad 2000 UKJ AON Warszawa 66 6 20 7 0 0 0
12 Rombel Maciej 2001 UKJ AON Warszawa 65 9 33 0 9 14 0
13 Dolaziński Stanisław 2000 UKJ Białołęka 62 4 0 1 9 10 7
14 Szatkowski Piotr 2000 UKJ Białołęka 56 9 12 7 0 0 0
15 Przybylski Kuba 2000 UKS Sensei Płock 50 9 0 7 0 0 9
16 Pająk Mateusz 2000 Siódemka Sochaczew 48 2 8 5 0 0 9
17 Pełka Adrian 2001 Gwardia Warszawa 46 9 0 10 4 14 9
18 Polny Kamil 2000 UKS Orzeł Żyrardów 44 0 0 5 0 10 7
19 Marcinkiewicz Mikołaj 2000 UKJ Yuko Józefów 40 4 0 5 4 0 7
19 Iwanik Tymoteusz 2000 UKJ Yuko Józefów 40 6 0 2 4 8 0
21 Monder Mirosław 2000 UKS Meiyo 36 2 0 5 0 2 9
22 Zambrzycki Jakub 2000 UKS Orzeł Żyrardów 34 0 0 5 6 2 4
23 Wicha Kacper 2000 UKS Meiyo 32 4 0 7 4 1 0
23 Jastrzębski Marcin 2000 UKJ Yuko Józefów 32 0 0 2 0 14 0
25 Sujkowski Oskar 2000 Gwardia Warszawa 30 0 0 7 0 8 0
26 Płochocki Oskar 2001 UKJ AON Warszawa 29 4 0 5 6 14 0
27 Kieszkowski Jan 2000 Ronin Team 28 0 0 0 6 8 0
27 Wierciński Kacper 2000 UKS Sensei Płock 28 6 0 0 0 8 0
29 Grudziński Sebastian 2001 UKS Targówek 25 0 0 5 6 14 0
30 Matracki Mateusz 2000 UKJ Ryś 24 0 12 0 0 0 0
31 Matejek Kacper 2001 UKS Meiyo 21 4 0 7 0 10 0
31 Tokarczyk Miłosz 2001 Ronin Team 21 0 0 2 9 10 0
33 Zaborek Paweł 2000 UKJ225 20 9 0 0 0 1 0
33 Pietrzak Dominik 2000 BKS Yawara 20 0 0 0 0 10 0
35 Kretowicz Jakub 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 17 9 0 0 0 8 0
36 Banaszek Kacper 2000 UKS JFC 14 0 0 5 0 2 0
37 Gwiazda Jakub 2001 AZS UW Warszawa 13 9 0 0 0 0 4
38 Wiącek Aleksander 2000 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 12 0 0 2 0 0 4
38 Kreft Aleksander 2000 AZS UW Warszawa 12 6 0 0 0 0 0
40 Kukla Łukasz 2000 UKJ Ryś 10 0 0 5 0 0 0
40 Góra Piotr 2001 Ronin Team 10 0 0 0 0 10 0
42 Kobierski Jakub 2001 UKS JFC 9 0 0 5 0 0 4
43 Kowalczyk Jakub 2000 AZS UW Warszawa 8 4 0 0 0 0 0
43 Salamon Maksymilian 2000 UKJ Ryś 8 2 0 2 0 0 0
43 Zalewski Antoni 2000 LTS Legionowo 8 4 0 0 0 0 0
46 Antoniak Stanisław 2001 UKS Dziatwa W-wa 7 0 0 0 0 0 7
46 Miernik Bartosz 2001 UKJ Ryś 7 0 0 7 0 0 0
48 Skalski Artur 2000 Gwardia Warszawa 6 1 0 2 0 0 0
48 Pasieczyński Hubert 2002 UKJ Lemur 6 0 0 0 6 0 0
48 Stenzel Krzysztof 2000 UKJ Yuko Józefów 6 0 0 3 0 0 0
48 Płochocki Szymon 2000 UKJ AON Warszawa 6 2 0 1 0 0 0
52 Lema Adrian 2001 UKJ AON Warszawa 5 0 0 1 4 0 0
52 Zawidzki Krystian 2001 AZS UW Warszawa 5 0 0 5 0 0 0
54 Halk Mateusz 2000 Gwardia Warszawa 4 0 0 2 0 0 0
54 Zieliński Franciszek 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 4 4 0 0 0 0 0
54 Podołowski Mateusz 2000 UKS JFC 4 0 0 0 0 2 0
54 Pszonka Patryk 2001 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 4 0 0 0 0 0 4
54 Derebecki Michał 2000 UKS PCSW 4 0 0 2 0 0 0
54 Stawiński Franek 2001 AZS UW Warszawa 4 0 0 0 0 0 4
54 Ochedalski Jan 2000 Pantera Brwinów 4 2 0 0 0 0 0
54 Kozakiewicz Michał 2001 UKS Dziatwa W-wa 4 0 0 0 0 0 4
62 Mierzejewski Jan 2001 UKS Targówek 3 0 0 3 0 0 0
62 Żbikowski Hubert 2001 UKS Meiyo 3 2 0 1 0 0 0
62 Bak Mikołaj 2001 UKS JFC 3 0 0 2 0 1 0
65 Kwiatkowski Mikołaj 2000 UKJ Ryś 2 1 0 0 0 0 0
65 Jastrzębski Mikołaj 2000 KS Start Radom 2 0 0 1 0 0 0
65 Szlachtin Mikołaj 2001 Gwardia Warszawa 2 0 0 0 0 2 0
65 Komar Wiktor 2000 Halinów Team 2 1 0 0 0 0 0
65 Skotnicki Kacper 2000 UKS Targówek 2 0 0 1 0 0 0
70 Zawadzki Jacek 2001 AZS-AWF Warszawa 1 0 0 1 0 0 0

Dzieci mężczyźni

Miejsce Zawodnik/Zawody Klub SUMA Turniej Dzieci-Mysiadlo Mistrz. W-wy Dzieci Żoliborz Judo Cup U13 Turniej Dzieci im.G.Malika Turniej Dzieci Sochaczew
1 Bogdaniuk Jakub 2003 Halinów Team 34 4 6 6 9 9
2 Małolepszy Jakub 2003 UKJ AON Warszawa 30 6 9 9 6 0
3 Onuszkiewicz Hubert 2004 Judo Panda 28 6 4 9 9 0
4 Kisiel Jakub 2003 Judo Panda 24 4 2 0 9 9
5 Gostomski Krystian 2003 UKS Sensei Płock 14 0 4 0 4 6
6 Mamot Rafał 2003 UKJ Lemur 12 4 4 0 4 0
6 Wardziak Bartłomiej 2003 UKJ AON Warszawa 12 0 0 0 6 6
6 Zawidzki Jan 2003 UKJ Ryś 12 4 4 0 4 0
6 Rogalski Oskar 2003 UKS Musu Warszawa 12 1 0 0 2 9
10 Zawistowski Franek 2003 UKJ Yuko Józefów 11 0 0 0 2 9
11 Majewski Adam 2003 UKJ AON Warszawa 10 0 2 6 2 0
12 Wójcik Miłosz 2003 UKS Sadyba W-wa 9 0 0 0 0 9
12 Teresiński Grzegorz 2003 Okami KS 9 0 9 0 0 0
12 Golędzinowski Jakub 2003 UKJ Lemur 9 0 0 0 0 9
15 Sikora Maksymilian 2003 UKS Targówek 8 4 4 0 0 0
15 Majonek Tadeusz 2003 UKJ AON Warszawa 8 0 4 0 4 0
17 Adamczyk Krystian 2003 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 7 0 1 0 0 6
18 Lis Kamil 2003 Orkan Sochaczew 6 2 0 0 0 4
18 Kaliniecki Michał 2003 UKJ Yuko Józefów 6 1 1 0 0 4
18 Świdwa Marcin 2004 UKJ Lemur 6 0 0 0 0 6
18 Małodobry Maciej 2003 Siódemka Sochaczew 6 0 0 0 0 6
18 Pawlica Aleksy 2003 UKJ Ryś 6 1 0 4 1 0
18 Morman Bartek 2003 UKS Safari 6 6 0 0 0 0
24 Jesiotr Michał 2003 UKJ Yuko Józefów 4 0 4 0 0 0
24 Lichocki Krzysztof 2003 Judo Kano Płock 4 0 0 0 0 4
24 Jabłoński Oskar 2003 UKS Sadyba W-wa 4 0 0 0 0 4
24 Kuban Jakub 2003 Halinów Team 4 0 0 0 0 4
24 Zalewski Antoni 2003 UKS Kata Pruszków 4 0 0 0 4 0
29 Dębecki Michał 2003 UKJ Yuko Józefów 3 0 1 0 2 0
29 Cieślik Witold 2003 UKS Judo Kontra Mińsk Maz 3 0 0 0 0 3
31 Lipiński Kajetan 2003 UKJ Kobra 2 0 0 0 2 0
31 Borsuk Jan 2003 UKJ 82 2 2 0 0 0 0
31 Gontarz Maks 2003 UKJ225 2 0 2 0 0 0
31 Witusik Szymon 2003 UKJ Białołęka 2 0 0 0 2 0
35 Dąbrowski Konrad 2003 UKJ Yuko Józefów 1 0 0 0 1 0
35 Bogdaniuk Franek 2003 Halinów Team 1 0 0 0 1 0
35 Popal Adrian 2003 Judo Panda 1 0 0 0 1 0
35 Rakowski Dawid 2003 UKS Sensei Płock 1 0 1 0 0 0

wydarzenia

Zawody 2018

Puchar Polski Juniorek i Junorów 24.02.2018

więcej »

reklama





adres siedziby

02-815 Warszawa
ul. Żołny 56a

kontakt

602-782-790
judowawa@poczta.onet.pl

szukaj